Kluci a děvčata, kteří se po hodech chtějí vypravit na dobrodružnou výpravu s knězem do Jeseníků, ať se dál hlásí v sakristii nebo na faře. Zkontrolujte si, prosím, dopředu stav svých jízdních kol. Sraz bude na vlakovém nádraží v Senici v pondělí 23. července v 7:30. Návrat je plánován ve středu do večera.

Rádi bychom koncem prázdnin uspořádali v kostele malou výstavku fotografií, které byly pořízeny na nejrůznějších prázdninových cestách. Pokud byste se chtěli podělit o zajímavý obrázek ze své dovolené, budeme velmi rádi. Podrobnější informace dodáme později.

den liturgická oslava čas místo úmysl mše svaté
ne 15.7 15. neděle v mezidobí   8:00 Senice na poděkování za 70 let života
po 16.7
út 17.7