Slavíme 2. neděli velikonoční

Poslední schůzka pastorační rady před ukončením jejího funkčního období proběhne ve středu po mši svaté. Všichni členové – kterým to čas dovolí – jsou zváni už na společnou modlitbu večerních chval.

Náhradní harmonium místo odstavených varhan dočasně zapůjčila do Senice farnost v Luké. Poděkování za pohotovou organizaci převozu nástroje patří Pavlovi Navrátilovi. Vzhledem k mimořádné finanční náročnosti celé akce očekáváme, že doba nutná k dokončení restaurování varhan bude dva až tří roky.

Svoji účast na slavnosti biřmování, která se má v naší obci konat za dva týdny o čtvrté velikonoční neděli, ohlásil otec arcibiskup Jan. Upozorňujeme všechny farníky na posunutý začátek této bohoslužby. Místo v 8 ráno se výjimečně sejdeme v 11 hodin.

Příprava biřmovanců proběhne v pátek po večerní mši svaté. Všechny, kterých se to týká, naléhavě prosím o účast. V neděli byste totiž u fary čekali marně.

Tuto sobotu se v Ostrůvku milosrdenství koná celodenní program pro účastníky prvního běhu Kurzu Alfa.

Příprava dětí a jejich rodin k prvnímu svatému přijímání pokračuje dnes bezprostředně po mši svaté.

Vzadu pod kůrem leží k zapůjčení poslední číslo časopisu Rodinný život.

Odpolední pobožnost u příležitosti svátku Božího milosrdenství začíná v Náměšti v 15 hodin.

ne 7.4. 2. neděle velikonoční Senice 08:00 za rodinu Sekyrovu a Dudkovu a za duše v očistci
po 8.4. Slavnost Zvěstování Páně Senice 18:00 za + rodiče Grézlovy a Heroudkovy a za dar zdraví a víry pro živou rodinu
st 10.4. Senice 18:00 za + rodiče Ludmilu a Emila Zajíčkovy a za dar zdraví pro celou rodinu
18:45 večerní chvály (na faře)