Slavíme 5. neděli velikonoční

Návštěvy nemocných proběhnou tento týden jako obvykle: v Senici ve čtvrtek odpoledne a v Seničce v sobotu dopoledne.

První májová pobožnost se uskuteční v Hliníkách ve středu 1. května v 15 hodin. V obou obcích budeme při májových po celý měsíc pokračovat ve čtení poutavého vyprávění o sv. Cyrilu a Metodějovi. Otec Tomáš doufá, že společně připravíme krásnou kytici modliteb naší nebeské matce.

Státní svátek zve do přírody. Farnost proto nabízí dětem i celým rodinám společný výlet na kolech. Sraz cyklistů je tuto středu v 9 hodin před kostelem. Bližší informace najdete na plakátech.

První svaté přijímání dětí oslavíme příští neděli ráno v 8 hodin. Součástí duchovní přípravy bude slavnostní adorace v pátek po mši svaté. Na tuto adoraci zveme všechny, kdo chtějí děti podpořit v předvečer jejich nové zkušenosti s Boží láskou. Platí to zejména pro rodiče a prarodiče, sourozence a kmotry.

Pravidelné modlitební bdění mládeže v Seničce se tento pátek posunuje na 21. hodinu.

Ministranti získali dnes novou posilu v osobě Honzy Kučery, kterého tímto u oltáře vítáme.

Do příští neděle se mohou v sakristii přihlašovat zájemci o účast na ministrantském dnu v Olomouci. Součástí programu je pečlivě připravená hra. Příspěvek na jídlo i cestu hradí farnost jako odměnu ministrantům za jejich službu.

Prosíme dobrovolníky ochotné pomoci při letošní Noci kostelů, aby se přihlásili na faře.

Do příští neděle trvá možnost přihlásit se na květnovou pouť žen a dívek do Zlatých Hor. Náklady na cestu činí 250,- Kč na osobu. Počet míst v autobuse je omezený na 27.

Dnešní setkání členů živého růžence začíná v 16 hodin.

ne 28.4. 5. neděle velikonoční Senice 08:00 Za + rodiče a syna
09:00 obřad křtu dítěte (Dalila Adamcová ze Senice)
po 29.4. svátek sv. Kateřiny Sienské
st 1.5. sv. Josefa Dělníka Senice 18:00 na úmysl dárce