Právě dnes končí oficiální část programu Světových dní mládeže v Rio de Janeiro. Část české skupiny se pod vedením pana kardinála Duky ještě zítra chystá k návštěvě věhlasného mariánského poutního místa Aparecida (čti Aparesida). Trio zástupců naší farnosti odlétá z Ria přes New York v úterý kolem 23. hodiny večerní.

Otec Tomáš nás prosí o modlitbu za šťastný návrat. Pokud se skutečně poutníci vrátí domů podle plánu, můžeme je přijít přivítat na páteční mši svatou, kterou se znovu rozběhne pravidelný liturgický život naší farnosti.

Společná eucharistická adorace bude na první pátek po mši svaté jako obvykle.  Měli by ji mít na starosti lektoři.

Návštěvy nemocných proběhnou v Senici v pátek odpoledne a v Seničce v sobotu dopoledne.

Pouť k Panně Marii na Svaté Vodě je už za týden. Drobné občerstvení zajišťují – jako každý rok – manželé Ošťádalovi. Sraz účastníků mariánského procesí bude na Famkách ve 14:30 (točna).

ne 28.7. 17. neděle v mezidobí Senice 08:00 za farníky
po 29.7. sv. Marty

st 31.7. sv. Ignáce z Loyoly

čt 1.8. Sv. Alfonsa a Marie z Liguori