Svátost křtu bude dnes odpoledne v našem kostele udělena malému Janovi Dlabalovi ze Senice. Obřad je veřejný a začíná hned po obědě ve 13:30. Dobrořečme Pánu.

Pod kůrem leží k prodeji slibované děkanátní kalendáře na rok 2014. Cena jednoho kusu je 60,- Kč.

Náš duchovní otec Tomáš doufá, že dříve než začneme tyto kalendáře používat, bude mít už Česká republika nějakou rozumnou a stabilní vládu. Tomuto úmyslu se budeme věnovat v rámci modlitby živého růžence po celý měsíc listopad. Zamyšlení faráře nad volbami si můžete přečíst na farním webu.

Tichá adorace přede mší svatou nebude tentokrát v pátek, ale už ve středu. Ekonomická rada zasedne ve středu večer od 19 hodin.

Páteční slavnost Všech svatých je doporučeným svátkem, který bychom měli slavit v rámci svých možností stejně jako neděli. Při večerní mši svaté složí svůj slib nová pastorační rada a její členové převezmou od faráře jmenovací dekrety. Po mši pak následuje společná adorace.

Návštěvy nemocných vykoná otec Tomáš v celé farnosti tento pátek.

Mariánské modlitební večeřadlo probíhá vždy první sobotu v měsíci v podkrovní kapli modrého domu zvaného Ostrůvek milosrdenství. Na stejném místě brzy začne druhé kolo Kurzu Alfa zaměřené zejména na ženy na mateřské. Více informací na  vývěsce a na webu.

Tradiční pobožnost za zemřelé plánujeme na příští neděli odpoledne.

ne 27.10. 30. neděle v mezidobí Senice 08:00 za + P. Aloise Nováka
13:30 křest dítěte (Jan Pavel Dlabal ze Senice)
po 28.10. Svátek sv. Šimona a Judy
st 30.10. Senice 18:00 za farníky