Týden modliteb za jednotu křesťanů, kéž posílí vztahy sounáležitosti mezi církvemi založené na Kristu.

S novým rokem přichází nový cyklus katechezí pro dospělé. V případě, že si uděláte čas, budeme moci společně odhalovat souvislosti života naší víry a zaměříme se přitom na téma spiritualita manžeství. První setkání začíná na faře dnes odpoledne v 17 hodin. Další podrobnosti jsou na farním webu.

Členové společenství živého růžence mají svou pravidelnou schůzku o hodinu dříve, tj. dnes v 16 hodin.

Farní ples se v sobotu večer koná ve Střeni.

Ministranstská schůzka proběhne příští neděli.

Poutní chrám P. Marie v Cholině zve věřící na děkovnou mši svatou u příležitosti únorového svátku Hromnic. Více informací najdete na vývěsce.

Příprava k prvnímu svatému přijímání dětí začne na faře bezprostředně po mši svaté.

ne 19.1. 2. neděle v mezidobí Senice 08:00 za farníky
út 21.1. sv. Anežky Římské
st 22.1. Senice 18:00 za živou a + rodinu Kučerovu
čt 23.1. Senička 18:00 za + Annu a Hynka Navrátilovy a za dar zdraví pro živou rodinu