Slavíme Povýšení svatého Kříže

Dnes je v Cholině „Malá pouť“. Mše sv. bude jako obvykle v 9:30. Odpoledne ve 14:30 hodin bude svátostné požehnání a po něm posezení s občerstvením za kostelem (Farní den).

V pátek 19. září bude v kostele v Cholině od 20:30 adorace mládeže. Adorace bude bývat pravidelně každý třetí pátek v měsíci střídavě v Cholině a v Senici. Zváni jsou všichni.

Kdo by se chtěl zapojit do modlitby Živého růžence, ať se přihlásí, bude vítán. Setkání členů bude v neděli 28. září v 16 hodin na faře.

Zanedlouho vyjde nové číslo Farního listu. Kdo by se chtěl podělit o své zážitky, například z dovolené, ať pošle příspěvek do 20. září na adresu: redakcefl@seznam.cz

V zákristii je možné si zakoupit stolní kalendáře na příští rok. Cena od 50,- do 59,- Kč.

ne 14.9. Svátek Povýšení svatého Kříže Senice 08:00 za + Ludmilu a Jaroslava Navrátilovy
po 15.9. Panny Marie Bolestné
út 16.9. Sv. Ludmily, mučednice
st 17.9. Senice 18:00 za + rodiče Jarmilu a Víta Pluskalovy, jejich rodiče, sourozence, živou a + rod. Navrátilovu
čt 18.9. Senička 18:00 volný úmysl
19.9. Senice 18:00 za uzdravení otce a matky, za životní povolání a za dar víry pro celou rodinu
so 20.9. Sv. Ondřeje Kim Taegona a druhů, muč.
ne 21.9. 25. neděle v mezidobí Senice 08:00 za + Drahomíra Tobiáše, jeho sestru Boženu a jejich rodiče