V neděli 12. října  se koná  při všech bohoslužbách sčítání účastníků bohoslužeb.

Ve středu při večerní mši sv. se bude udělovat svátost nemocných. Tuto svátost mohou přijmout lidé vážně nemocní a staří (od 65 let). Od 17 hodin bude příležitost k přijetí svátosti smíření. Ti, kdo budou chtít přijmout svátost nemocných, ať se zapisují na seznam vzadu na stolku.

Pátek 17. října je vyhlášen v našich farnostech Senice na Hané a Cholina den postu, při kterém se budeme  modlit za pronásledované křesťany a vyprošovat mír ve světě. Na tento úmysl budeme myslet také při adoraci, která bude v pátek večer ve 20:30  v kostele v Senici. Adoraci povedou mladí našich farností. Prosím, zapojme se do této iniciativy, jak nás k tomu vybízí náš otec arcibiskup. Půst prožijme podle svých možností a zdravotního stavu. Kdo může, ať se postí přísným postem, tak jsme na to zvyklí na Popeleční středu či Velký pátek. Prosím také nemocné, aby i své bolesti obětovali na daný úmysl.

Neděle 19. října je tzv. „misijní neděle“ – den modliteb za misie. V tento den bude sbírka na misie. Už předem Pán Bůh zaplať!

ne 12.10. 28. neděle v mezidobí Senice 08:00 Za Jana Fišaru, jeho + bratra, rodiče z obou stran a zdraví pro živou rodinu
st 15.10. Sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve Senice 18:00 Za živou a + rodinu Piterkovu a za všechny nemocné
čt 16.10. Sv. Hedviky, řeholnice Senička 18:00 Za Boží ochranu pro nenarozené děti
17.10. Sv.Ignáce Antiochijského,