Slavíme Výročí posvěcení kostela

O slavnosti Všech svatých (1. 11.) odpoledne a na Dušičky (2. 11.) po celý den je možno při návštěvě kteréhokoli kostela či kaple získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Svatého otce) je podmínkou pomodlit se při návštěvě kostela modlitbu Páně a vyznání víry.

1. – 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

Příští neděli 2. listopadu odpoledne v 15 hodin bude na hřbitově dušičková pobožnost, při které se budeme společně modlit za naše zemřelé.

ne 26.10. Slavnost Výročí posvěcení kostela Senice 08:00 Za živé a + farníky
út 28.10. Svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů
st 29.10. Bl. Marie Restituty Kafkové, panny a muč. Senice 18:30 Vlastní úmysl (P. Jan Kulíšek)
čt 30.10.