Vzpomínáme na všechny věrné zemřelé

Při sbírce na misie v neděli 19. října se vybralo 6.400,- Kč. Dnešní sbírka (neděle 2.11.) bude věnována pronásledovaným křesťanům. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!

O slavnosti Všech svatých (1. 11.) odpoledne a na Dušičky (2. 11.) po celý den je možno při návštěvě kteréhokoli kostela či kaple získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci. Kromě tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Svatého otce) je podmínkou pomodlit se při návštěvě kostela modlitbu Páně a vyznání víry.

1. – 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek denně plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé; v ostatních dnech lze takto získat odpustky částečné.

Dnes odpoledne v 15 hodin bude na hřbitově dušičková pobožnost, při které se budeme společně modlit za naše zemřelé.

V pátek je první pátek v měsíci listopadu. Dopoledne návštěvy nemocných. Od 17:30 výstav Nejsvětější Svátosti, adorace, příležitost k přijetí svátosti smíření. Po mši sv. svátostné požehnání.

ne 02.11. Vzpomínka na všechny věrné zemřelé Senice 08:00 Za + Stanislava a Marii Polisovy, celou živou a + rodinu
15:00 Dušičková pobožnost na hřbitově
po 03.11. Sv. Martina de Porres, řeholníka
út 04.11. Sv. Karla Bromejského, biskupa