Ve středu 11. listopadu od 16 hodin bude setkání seniorů na faře v Senici.

V pátek 13. listopadu začíná kurz přirozeného plánování rodičovství, který je určen pro manžele, snoubence a další zájemce. Kurz bude probíhat ve Společenském domě v Ochozi. Začátek v 18:30. Podrobnosti najdete na plakátku na nástěnce.

V neděli 15. listopadu při všech bohoslužbách se koná sbírka na Charitu. Už předem Pán Bůh zaplať za každý dar!

Ve farnosti probíhá materiální sbírka na pomoc uprchlíkům, kterou organizuje Charita Olomouc. Seznam věcí najdete na plakátě na nástěnce před kostelem. Věci přinášejte na faru.

ne 8.11. 32. neděle  v mezidobí
Senice 08:00 Za + Marii a Františka Šindelářovy, rodiče, sourozence a živé rodiny
po 9.11. Svátek Posvěcení lateránské baziliky
út 10.11. Sv. Lva Velikého,
papeže a učitele církve
st 11.11. Sv. Martina Tourského,
biskupa
Senice 18:00 Za + Marii a Stanislava Polisovy a za živou a + rodinu Polisovu
čt. 12.11. Sv. Josafata, biskupa a mučedníka Senička 18:00 Za živé a + farníky
13.11. Sv. Anežky České, panny Senice 18:00 Za + Josefa a Miladu Štefanovy, + ro- diče a souroz. s prosbou o Boží pož.
so 14.11.
ne 15.11. 33. neděle  v mezidobí Senice 08:00 Za živou a + rodinu Pavlíčkovu a Hu-sičkovu a za nová kněžská povolání