Slavíme 3. neděli v mezidobí, neděli Božího slova

V neděli 15.1. při sbírce na opravy se vybralo: Senička (čt) 310,- Kč, Senice 7.778,- Kč. Dohromady 8.088,- Kč. Pán Bůh zaplať!

V neděli 22. ledna je Neděle Božího slova. Tuto neděli ustanovil papež František jako den, kdy si mají věřící uvědomit význam Písma svatého v životě církve i každého pokřtěného. Sbírka z této neděle bude věnována na podporu Českého katolického biblického díla.

Od 18. do 22. ledna je Týden modliteb za jednotu křesťanů. Pamatujme na tento úmysl i v osobní modlitbě.

V neděli 22. ledna bude Neděle Božího slova. Tuto neděli ustanovil papež František jako den, kdy si mají věřící uvědomit význam Písma svatého v životě církve i každého pokřtěného. Sbírka z této neděle bude věnována na podporu Českého katolického biblického díla.

Jsme zváni na Děkanátní ples, který bude v sobotu 28. ledna v Suchdole. Začátek ve 20 hodin.

den liturgická oslava místo/čas úmysl mše sv.
ne 22.1. 3. neděle v mezidobí
Neděle Božího slova
Senice 08:00 Za živé a † farníky
út 24.1. Sv. Františka Saleského,