Senická nota 2012

V sobotu 6. října 2012 se v našem kostele koná již 12. ročník hudební soutěže Senická nota.

Letošní ročník si pro každého návštěvníka připravil několik změn a překvapení. Tou nejdůležitější je rozdělení kategorie schol tak, aby mezi sebou již nesoutěžily scholy s větším počtem dětí a ty, které jsou sestaveny jen z dospělých členů. Všechno začne ve 13.30 slavnostním zahájením soutěže. Na výkony všech kategorií (scholy, sólový zpěv, duety) bude dohlížet porota sestavená z odborníků a laiků. Předsedou poroty pro letošní rok je pan Mgr. Martin Blechta – sbormistr smíšeného sboru v Jeseníku.  Od 14 do 17 hodin budou všichni přihlášení zpěváci a hudebníci předvádět své úžasné výkony. Od 18 hodin nás všechny čeká společná mše svatá. Poté bude následovat slavnostní vyhlášení výsledků, večeře a tradiční večerní překvapení.  Zastavte se povzbudit svého favorita nebo jen tak si poslechnout, jak krásné je zpívat Bohu a pro Boha.  Senickou notu pořádá ve spolupráci s naší farnosti občanské sdružení Aktiv+ s finančním příspěvkem Olomouckého kraje.