Slavíme 3. neděli adventní

Dnes odpoledne se od 16 hodin koná v Senici předvánoční jarmark, během kterého si můžete na faře prohlédnout velice zdařilou výstavu ručně vyráběných dekorací. Tradiční vystopení dětí ZŠ je v našem kostele na programu v 17 hodin.

Rorátní mše svaté vstupují do závěrečného týdne. Otec Tomáš všem vytrvalým účastníkům děkuje za jejich modlitby. Škoda jen, že dětské lampičky, zůstávájí v naprosté většině případů ležet doma zhasnuté.

Zdobení kostela na vánoční svátky proběhne v sobotu 22. 12. dopoledne od 9 hodin. Velice prosíme zvláště děti a mládež o pomoc. Pokud přijdete už na roráty, můžete posnídat na faře.

Návštěvy nemocných v Seničce vykoná otec Tomáš ve čtvrtek odpoledne od 15 hodin.

Půlnoční mše svatá se bude konat jako obvykle na Štědrý den ve 22 hodin. Nenechte si ujít tuto podivuhodnou noc Božích zázraků. Rodiny s malými dětmi mohou využít nabídky z Vilémova, Těšetic nebo Chudobína, kde se první vánoční bohoslužby budou slavit už odpoledne.

V pátek byla podepsána nová nájemní smlouva mezi senickou farností a společností Internethome, která po loňském odkoupení části sítě od firmy Fofrnet, provozuje na věži našeho kostela antény pro připojení místních obyvatel k internetu. Podmínky spolupráce sjednané pro příštích sedm let – počínaje 1. lednem 2013 – poskytují farnosti pěkné roční nájemné. Tuto zprávu můžete vzít jako opožděnou mikulášskou nadílku pro nás pro všechny.

ne 16.12. 3. neděle adventní Senice 08:00 za farníky
po 17.12. roráty Senice 06:20 na úmysl dárce
st 19.12. Senice 18:00 za + Annu Pavelkovou, manžela, oboje rodiče s poděkováním za přijatá dobrodiní
fara 18:45 večerní chvály