Správa webu

Webmaster:

Miroslav Doubrava z farnosti sv. Mořice v Kroměříži
(odpovídá za grafické řešení, ve spolupráci s farností zaručuje stálou funkčnost portálu)

Administrátoři:

P. Josef Jelínek
(pravidelně připravuje nedělní ohlášky, aktualizuje rubriku „Očekávané události“, zodpovídá za obsah všech stránek, zejména těch, které se nacházejí v rubrice „Duchovní služba“, uděluje/odebírá přístup do systému)

Karel Jahoda
(podle pokynů faráře edituje obsahy stránek, (de)aktivuje položky menu, ovládá widgety, publikuje anketní otázky, upozorňuje na neaktuální informace)

Redaktorka:

Helena Zapletalová
(zveřejňuje na hlavní stránce nedělní ohlášky, vytváří tabulku s rozpisem bohoslužeb)

Email pro připomínky, přání a stížnosti:

fasenicenh@ado.cz (předmět: web)

Tento farní web zahájil zkušební provoz na Květnou neděli r. 2012. O rok později se představil uživatelům v plném režimu.

Jestliže narazíte při prohlížení na jakékoli problémy (např. ztráta orientace, matoucí, nesrozumitelné, či chybějící informace…), neváhejte nám o tom napsat. Předem děkujeme za spolupráci.

Webmaster doporučuje senickým farníkům aktivaci funkce RSS Feed, která obstarává stahování všech novinek z hlavní stránky zvoleného portálu. Najdete ji přes ikonku umístěnou v levém dolním rohu. Tak budete mít zajištěno zasílání nedělních ohlášek a ostatních aktualit přímo do vašeho počítače.