Slavíme Zmrtvýchvstání Páně

Ve farní kanceláři byl před několika týdny nainstalován krásný moderní obraz zachycující dramatickou cestu Maří Magdaleny ke svatosti. Příležitost ke komentované prohlídce obrazu za účasti obou autorů budeme mít zítra bezprostředně po mši svaté.

Od Velkého pátku běží v církvi novéna k Božímu milosrdenství. Při jejím vyvrcholení nás příští neděli zve farnost v Náměšti na odpolední pobožnost. Začátek bude v příhodný čas, tj. v 15:00.

Změna času se v pořadu bohoslužeb dotýká jen mše svaté v Seničce, která se vrací zpět na 18. hodinu.

Návštěvy nemocných proběhnou v Senici ve čtvrtek odpoledne a v Seničce výjimečně už ve středu dopoledne. Děkuji za pochopení.

Společná adorace v roce Eucharistie se opět po měsíci uskuteční tento pátek po večerní mši svaté.

Křest dětí Lukáše a Natálie Marie Makových připravujeme na sobotu v rámci svatebního obřadu jejich rodičů, který začíná v 11 hodin. Příští neděli pak přijme svátost křtu ještě Jáchym Tobiáš.

První svatá zpověď školních dětí se koná v sobotu odpoledne od 14 hodin.

ne 31.3. Zmrtvýchvstání Páně Senice 08:00 za + Anežku a Jana Dostálovy, celou živou a + rodinu
18:00 večerní chvály a požehnání
po 1.4. Velikonoční pondělí Senice 08:00 za + Josefa Laichmana, jeho + syna a za nemocnou sestru
st 3.4. Senice 18:00 na úmysl dárce