Slavíme 4. neděli velikonoční

Uzávěrka Farního listu je zítra, tj. v pondělí do 18 hodin. Autorům článků děkujeme za spolupráci.

Dnes se konala obvyklá sbírka na opravy, která bude podle plánu mimořádně věnována na nezbytný nátěr oken farní budovy. Příští neděli se zapojíme do diecézní sbírky na křesťanská média, zejména Radio proglas a televizi Noe.

Setkání členů živého růžence se uskuteční příští neděli v 16 hodin na faře.

Pod dojmem překrásné pouti kněží, která v těchto dnech proběhla na Velehradě, vám otec Tomáš tlumočí pozvání našich biskupů na hlavní červencové oslavy jubilea cyrilometodějské misie.

Farní pouť žen a dívek do Zlatých Hor by se mohla stát pro mnohé z vás zaslouženou odměnou, duchovní posilou a také příjemným odreagováním od denních povinností. Otec Tomáš proto prosí tatínky a manžele, aby svou vstřícností ženy podpořili, jestliže o účasti na pouti uvažují.

Velké poděkování patří těm, kdo se podíleli na přípravě dnešní mimořádné slavnosti.

ne 21.4. 4. neděle velikonoční svátost biřmování Senice 11:00 za nově biřmované bratry a sestry, aby byli učenliví a pozorní vůči Duchu Svatému
slouží arcibiskup Jan Graubner
út 23.4. svátek sv. Vojtěcha
st 24.4. sv. Jiří Senice 18:00 na úmysl dárce