Slavnost Těla a Krve Páně

Pracovní jednání ekonomické rady farnosti se uskuteční tuto středu v 19 hodin na faře.

Návštěvy nemocných v Senici proběhnou podle plánu, to znamená v pátek odpoledne.

Křtu dětí se můžete účastnit v sobotu od 11 hodin. Jde o Elišku Šišmovou a Emu Strakovou ze Senice.

Příští neděli odpoledne se na farní zahradě bude konat společné posezení s opékáním makrel. Otec Tomáš bude rád, pokud přijdete alespoň na chvíli. V 16 hodin zahájíme program modlitbou. V 18 hodin nabídnu zájemcům z řad farníků bližší informace o možnosti zřídit si na mobilním telefonu tzv. církevní tarif. Nejnižší cena takového měsíčního paušálu vychází na 120,- Kč a budete překvapeni, co všechno je v něm obsaženo. Podmínkou získání církevního tarifu je nějaká aktivní služba v církvi alespoň u jednoho člena rodiny. Počet přihlášeních osob za naši farnost není nijak omezen.

Poslední neděli v červnu by Otec Tomáš rád jmenoval novou ekonomickou radu farnosti na funkční období 2013-2017. Podle stanov si má farnost, ve které v dané chvíli není ustanovena pastorační rada, zvolit jednoho člena do ER ze svého středu. Tuto volbu vykonáme za dva týdny, tj. v neděli 16. června. Svého kandidáta nebo kandidátku vybírejte mezi našimi farníky staršími 18 let.

Všem, kdo se podíleli na organizaci nedávné Noci kostelů vyslovuje náš pan farář uznání a sdílí jejich radost z dobře vykonaného díla. Obecnímu úřadu v Senici pak děkuje za finanční příspěvek na dvě kulturní akce pro veřejnost v celkové výši asi 6.500,- Kč.

Papež František požádal církevní společenství po celém světě, aby se k němu dnes večer připojila v modlitebním mostu na pomoc trpícím. Půjde o jednu hodinu eucharistické adorace, která v našem kostele začne v 17 hodin.

ne 2.6. Slavnost Těla a Krve Páně
s průvodem po náměstí
Senice 08:00 za + Františka Polise, manželku, živou a + rodinu
17:00 adorace na přání papeže