Slavnost sv. Maří Magdalény – hody

Otec Tomáš srdečně zdraví z poutní cesty do Brazílie všechny, kdo přišli do Senice na hodovou bohoslužbu ke cti sv. Maří Magdaleny. Zvláštní poděkování patří otci Petrovi, který vážil cestu až z Drahotuš, aby se s námi podělil o Boží slovo.

Program Světového setkání mládeže se po přípravném týdnu v diecézích přesunuje do města Rio de Janeiro. Podrobnosti můžete sledovat i vy díky televizi Noe. V pátek se má konat křížová cesta, v sobotu večer slavnostní vigilie a v neděli dopoledne závěrečná mše svatá. To vše za účasti papeže Františka a obrovského zástupu mladých křesťanů ze všech kontinentů.

ne 21.7. Slavnost sv. Maří Magdaleny Senice 08:00 za všechny dobrodince farního kostela v době náročné opravy varhan
po 22.7. sv. Marie Magdalény
út 23.7. Svátek sv. Brigity