U příležitosti zítřejšího zahájení školního roku přeje náš pan farář dětem i učitelům hodně síly a vytrvalosti v dobrém díle. První hodina náboženství proběhne podle rozvrhu v druhém zářijovém týdnu.

Pracovní setkání členů ekonomické rady se koná tuto středu od 19 hodin na faře.

Návštěvy nemocných proběhnou v pátek dopoledne v Senici a v sobotu v Seničce.

První zkouška scholy je plánována na příští neděli po mši svaté. Tak jako v loňském roce se potom bude schola scházet každý týden.

První ministrantská schůzka bude ode dneška za dva týdny, tj. 15. září po nedělní mši svaté na faře.

Zahajovací táborák skautů se koná v pátek 13. září od 16:30 v Seničce. Noví zájemci o činnost v oddíle ať jednoduše přijdou tento den ke klubovně. Bližší informace rádi podají vedoucí nebo i farní web.

Děkanátní pouť za rodiny a duchovní povolání se koná v sobotu za dva týdny na poutním místě Kalvarie u Jevíčka. Doprava je tentokrát individuální. Mše svatá s arcibiskupem začíná v 17 hodin.

Na faře máme novou – více než 40 metrů dlouhou – kanalizační přípojku. Děkuji brigádníkům, kteří neváhali přiložit ruku k dílu, ale mrzí mě, že jich bylo málo. Když se včera chopily lopat dokonce i ženy, připadal si otec Tomáš podle svých slov jako v někdejším Sovětském svazu.

Podobně negativní dojem má náš pan farář z masové neúčasti většiny farníků na našem adoračním dnu. Přesto se našli také někteří lidé, kteří byli ochotní přes své pracovní vytížení přijít do kostela aspoň na chvilku. Díky za to!

Po mši svaté jste zváni do farního sálu na snídani a besedu s promítáním fotografii ze Setkání v Riu.

ne 1.9. 22. neděle v mezidobí Senice 08:00 za farníky
09:00 svědectví o pouti do Ria (farní sál)

út 3.9. sv. Řehoře Velikého

st 4.9.   Senice 18:00 na úmysl dárce