Rozprava o rozpočtu obce

Obec Senice na Hané projednává podobu svého rozpočtu na rok 2014, kterou bude veřejně schvalovat na zasedání zastupitelstva ve středu 11. prosince od 18 hodin. Abychom usnadnili účast věřících na tomto jednání, překládáme mši svatou i navazující setkání pastorační rady na náhradní termín.

Naše farnost požádala obec Senice na Hané o podporu restaurování chrámových varhan v roce 2014 formou daru ve výši 150.000,- Kč a zároveň o poskytnutí bezúročné půjčky ve výši 250.000,- Kč splatné do jednoho roku po dokončení celého díla. Podoba žádosti se v posledních měsících značně vyvíjela až dosáhla úrovně, která při snaze o minimální zatížení obecní pokladny představuje pro farnost únosnou míru rizika.