Pravidelné pracovní setkání pastorační rady farnosti proběhne na faře ve středu večer od 19 hodin. Členové i spolupracovníci jsou dle možností zváni také na mši svatou a večerní chvály.

Návštěvy kněze u nemocných budou posunuty kvůli jarním prázdninám následovně: v Senici v pátek 31. ledna dopoledne a v Seničce v sobotu 1. února také dopoledne.

Svátek Hromnic – Uvedení Páně do chrámu – je tradičně spojen se žehnáním svící v kostele. Kdo si chcete donést k této příležitosti svou vlastní svíčku, nezapoměnte si ji doma už příští neděli.

Program bohoslužeb na děkovné pouti v Cholině je vyvěšen před kostelem.

Bezprostředně po mši svaté následuje ministrantská schůzka.

V rámci národního týdne manželství nabízí charitní mateřské centrum Rybička v Litovli zájemcům účast na besedě nazvané Malé kroky k velkým vztahům. Pozvánky jsou k rozebrání pod kůrem. Datum konání akce je ve středu 12. února.

V domě pro hosty trapistického kláštera v Novém Dvoře zůstává na začátku února rezervované místo, které by se mnou ještě mohl někdo obsadit. Pouť je vhodná zejména pro ty, kdo hledají nový impuls pro svůj duchovní život.

ne 26.1. 3. neděle v mezidobí Senice 08:00 za + Ludmilu Navrátilovu, manžela a Boží požehnání pro živou rodinu
út 28.1. sv. Tomáše Akvinského
st 29.1. Senice 18:00 za farníky
čt 30.1. Senička 18:00 na úmysl dárce