Jedno velké poděkování

Necelá stovka posluchačů nedělního programu 11. ročníku „Senickyho tólání“ měla možnost zhlédnout v kině poslední velkou prezentaci o brazilské cestě našich farníků na setkání mládeže s papežem. Při této příležitosti se sluší poděkovat …

Bohu za jeho požehnání pro tak náročnou cestu a poutníkům za jejich vytrvalost a nadšení, se kterým se o své zkušenosti v uplynulých měsících dělili s druhými.

Poděkování patří také sponzorům, bez kterých by cestu na druhý konec světa nebylo možné zajistit finančně. Mimo soukromé osoby jde zejména o Cyrilometodějskou teologickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a Římskokatolické farnosti Senice na Hané, Měrotín a Bílá Lhota. V neposlední řadě děkujeme pořadatelům včerejšího odpoledne.

Chcete-li si znovu poslechnout krátké zamyšlení nad textem oficiální hymny setkání, jak je loni v létě vysílalo Rádio Proglas, najdete je v audioarchivu.