Slavnost Všech svatých

V neděli 1. listopadu odpoledne ve 14 hodin bude společná modlitba za zemřelé na hřbitově (v Cholině v 15 hodin). Přehled kdy a kde se konají dušičkové pobožnosti v děkanátu Konice najdete na nástěnce v kostele.

V pátek je první pátek v měsíci. Návštěvy nemocných budou jako obvykle v pátek dopoledne. Při nich bude P. Martin udělovat svátost nemocných. Od 17:30 výstav Nejsvětější Svátosti, adorace. Bude možnost přijetí svátosti smíření. Po mši sv. svátostné požehnání.

Příprava biřmovanců: v Senici v pátek 6.11. v 18:45 na faře, v Cholině v sobotu 7.11. v 17:00 hodin na faře.

Ve farnosti probíhá materiální sbírka na pomoc uprchlíkům, kterou organizuje Charita Olomouc. Seznam věcí najdete na plakátě na nástěnce před kostelem. Věci přinášejte na faru.

Odpustky pro duše v očistci:

• V neděli 1.11. odpoledne a v pondělí 2.11. je možno při návštěvě kteréhokoli kostela či kaple získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očisti.
  •

• Kromě tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Svatého otce) je podmínkou pomodlit se při návštěvě kostela modlitbu Páně a vyznání víry.
  •

• Ve dnech 1. až 8. listopadu je možno získat po splnění tří obvyklých podmínek denně plnomocné odpustky, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé.

V zakristii je možné zakoupit děkanátní stolní kalendář. Cena 70,- Kč.

ne 1.11. Slavnost Všech Svatých
Senice 08:00
Za živé a + farníky
Pobožnost na hřbitově