Slavíme slavnost Těla a Krve Páně

Stále trvá možnost přihlásit se do autobusu na obřad svěcení kněží v olomoucké katedrále. Zítra nahlásím do Choliny definitivní počty za naši farnost a za týden se dovíte podrobnosti o odjezdu.

Odjezd autobusu na mužskou pouť do Kroměříže bude podle plánu už tuto sobotu ráno v 8 hodin od kostela v Senici s následnou zastávkou v Seničce u kaple. Kdyby se k nám chtěl ještě někdo přidat, ať to dá vědět co nejdříve.

V úterý se na Svatém Hostýně koná tradiční pouť kněží za vlastní posvěcení. Budeme rádi, když nás podpoříte alespoň nějakou střelnou modlitbou.

Přihlášky do náboženství na příští školní rok jsou k dispozici na stolku pod kůrem. Nezapomínejte, že náboženská nevzdělanost dětí může být v budoucnu jedním z důvodů jejich zvlažnění nebo dokonce odpadnutí od víry.

Rodiče, kteří svým dětem chtějí bezplatně objednat další sadu obrázkových samolepek, ať se na mě kvůli tomu obrátí do konce června. Po tomto datu přestáváme samolepky v našem kostele hromadně rozdávat.

Příští jednání ekonomické rady svolávám na 20. června.

Příspěvek 100,- Kč mohou od farnosti dostat na cestu ti, kdo se o prázdninách vydají na náš skautský nebo farní tábor a nově také účastníci Celostátního setkání mládeže ve Žďáru.

POŘAD BOHOSLUŽEB V NÁSLEDUJÍCÍM TÝDNU

den liturgická oslava čas místo úmysl mše svaté
ne 10.6. Slavnost Těla a Krve Páně 8:00 Senice za + Annu Polisovu a manžela a celou živou a + rodinu Polisovu
9:00 Senice eucharistický průvod přes náměstí